• 0332 342 28 46
  • ummanmetal@gmail.com

Kurumsal

UMMAN METAL; 2003 yılından günümüze Ferforje ürün ve korkuluk sistemleri, Alüminyum Korkuluk sistemleri, Çelik çatı ve çelik konstrüksiyon sistemleri alanında faaliyet göstermektedir.
10 yılı aşan hizmet sürecinde tecrübeli personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.
Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.
Firmamız devamlı olarak, ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir.
Faaliyet alanımızın içinde;
Fabrika Çelik Çatısı, Besi çiftliği Çelik Çatısı, Sera Çelik Çatısı, Spor Tesisi Çelik Çatısı, Pazar Alanı Çelik Çatısı, Depo ve Konut Çelik Çatısı, Ferforje Duvar ve pencere Korkuluğu, Ferforje Merdiven ve Balkon Korkuluğu Ferforje Garaj, Okul ve bahçe Kapısı, Alüminyum Duvar ve pencere Korkuluğu, Alüminyum Merdiven ve Balkon Korkuluğu ile demir doğrama ürünler yer almaktadır.
Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır. Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir.
Değişen ve gelişen müşteri beklentilerine uygun olarak farklı taleplere, farklı çözümler sunmaktayız. Ücretsiz keşif yapıyor, müşterimizi önceden bilgilendirip, proje hakkında tecrübelerimizi paylaşıyoruz.
Yaptığımız tüm projelerdeki mutlak ilkemiz; yaptığımız işi öncelikle biz beğeniyor, daha sonra ise; Müşterimizin beğenisine sunuyoruz. Müşteri beğenisini olmayan hiç bir işi asla yapmış olarak kesinlikle kabul etmiyoruz.
Abdullah KARAÇAMUR
Firma Sahibi

Tüm ihtiyaçlarınıza anında çözüm üretmek için buradayız.

Bize Ulaşın