• 0332 342 28 46
  • ummanmetal@gmail.com

Kurumsal

FİRMAMIZ 2005 YILINDA YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ ABDULLAH KARAÇAMUR TARAFINDAN MERAM (BAYRAKÇI) SANAYİNDE MÜTEVAZİ BİR MEKANDA KÜÇÜK BİR ŞAHIS İŞLETMESİ OLAN UMMAN METAL ATÖLYESİNİ KURMUŞTUR.

2012 YILINDA ÇAĞIN GEREKSİNİMLERİNİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULARAK VE MÜŞTERİLERİMİZE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK İÇİN ÇELİK KONSTRÜKSİYON İMALAT VE MONTAJINA BAŞLAMIŞTIR.

2006 YILINDA FAALİYETLERİMİZE KURUMSAL BİR KİMLİK KAZANDIRMAK İÇİN FATİH DEMİRCİLER SANAYİNDEKİ ŞUAN FAALİYET GÖSTERDİĞİMİZ 1500 m2 İŞYERİMİZE TAŞINARAK UMMAN ÇELİK KONSTRÜKSİYON İNŞ. TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. KURULMUŞTUR.

2007 - 2008 YILINDA DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK İÇİN MAKİNA PARKURUNA YENİ MAKİNALAR DAHİL ETMİŞTİR.

2009 YILINDA HİZMET VERDİĞİMİZ ÇELİK KONSTRÜKSİYON YAPI SİSTEMLERİNİN EKSİKLERİNİ ARAŞTIRIRKEN BOYA ÖNCESİ YÜZEY TEMİZLİĞİNDE OLAN SIKINTILARI TESPİT EDEREK OTOMATİK KUMLAMA TESİSİ KURULMUŞTUR.

Kurum yöneticilerinin sektördeki tecrübeleriyle her geçen gün kendisini geliştirdi.

Çatı sektöründe kısa zamanda söz sahibi bir marka, “Yapılarınızın baş tacı” oldu. Çelik çatı iskelet ve kaplama bölümü, yapıların demir çelik işlerini yapan UMMAN ÇELİK ÇATI VE KONSTRÜKSİYON ,ÇİFTLİK ÇATISI VE SİSTEMLER,FABRİKA ÇATILARI,DEPO ÇATILARI,KAPALI VE AÇIK SPOR TESİSLERİ,APARTMAN VE VİLLA ÇATILARI,SUNDURMA VE SAÇAKLAR,PAZAR YERİ ÇATILARI,OTOPARK ÇATILARI,ÇELİK KÖPRÜLER,ÇELİK,ASMAKATLAR,KARALAJ SİSTEMLERİ,YANGIN MERDİVENLERİ,HAFİF ÇELİK SİSTEMLER,DEMİR DOGRAMA SİSTEMLERİ ALIŞ VERİŞ MERKEZLERİ demir çelik konstrüksyon ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Kurum hedef kitlesiyle ilişkilerinde dürüstlüğü önde gelen değer olarak kabul etmiştir.

Müşterilerinin, çalışanlarının, tedarikçilerinin ve iş ortaklarıyla, içinde bulunduğu toplum ve ilişkide olduğu tüm kuruluşlar ile dürüst ve etik işbirlikleri sergileyerek oluşturduğu güven verici kurum imajının sürekliliğini sağlamaktadır.

Yapılması gereken işleri, verilen sözlere uygun olarak, zamanında ve en doğru şekilde tamamlamayı ilke edinerek, hedef kitlesinde oluşturduğu güven duygusuyla kurumu geleceğe taşımayı amaçlamıştır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip, ekipman ve güce sahip bir firma olan UMMAN'in amacı, her zaman en iyi hizmeti sunmak ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmektir.

Nitekim alanında uzman yapı mühendisleri ve profesyonel çalışan kadrosuyla UMMAN, sektörün bu alandaki ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap vermektedir.

Sektörde sürekli gelişerek, farklılık yaratan, örnek ve çağdaş çözümler sunan bir kuruluş olarak hedeflerini daima yüksek tutmaktadır. Kurum üstlenmiş olduğu tüm çalışmalarda hedef kitle memnuniyetini ön plana alarak onların güvenini kazanmaktadır.

i beğenisini olmayan hiç bir işi asla yapmış olarak kesinlikle kabul etmiyoruz.

Vizyonumuz

Ülke istihdamına katkıda bulunan, uluslararası standartlar ve gelişen teknolojiyi kullanarak, yurt içinde - yurt dışında projeler üretmek ve hayata geçirmektir.

Bu maksatla, nitelikli işgücü - teknik personel yetişmesi ve istihdamına katkı sağlamak, teknolojik gelişimi yakından takip ederek bu kültürün kuşaklar arası aktarımına imkan sağlamaktır.

Misyonumuz

Müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklılık esanına göre; kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile hergeçen gün artan üretim potansiyeli konumunu ülke sınırlarının dışına taşıyarak, ülkesinin gelişimine katkı sağlamaktır.

Müşterilerine; kaliteli ve ekonomik ürünleri en hızlı şekilde sunma prensibi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Abdullah KARAÇAMUR
Firma Sahibi

Tüm ihtiyaçlarınıza anında çözüm üretmek için buradayız.

Bize Ulaşın